Unia

Malowanie proszkowe


Malowanie proszkowe

Zajmujemy się profesjonalnym malowaniem proszkowym.
Malowanie proszkowe jest najskuteczniejszą metodą przygotowania powierzchni metalowych. W wyniku malowania proszkowego następuje   przedłużenie żywotności i zwiększenie wytrzymałości elementów metalowych na warunki atmosferyczne.

Dzięki używaniu wysokiej jakości farb proszkowych posiadających certyfikat ISO i atesty higieniczne, malowane przez nas elementy są odporne na czynniki mechaniczne, chemiczne oraz atmosferyczne, zyskując przy tym na estetyce wyglądu. W celu uzyskania najwyższej jakości efektu, używamy profesjonalnych urządzeń o wysokim poziomie zaawansowania, takich jak Gema oraz bardzo precyzyjnie przestrzegamy wytycznych dotyczących procesu technologicznego.

Ze względu na wieloletnie doświadczenie i zaangażowanie naszych pracowników, usługi naszej firmy w zakresie malowania proszkowego są na bardzo wysokim poziomie.

Nasza firma specjalizuje się w malowaniu proszkowym elementów stalowych, aluminiowych, aluminiowych nierdzewnych  i ocynkowanych. Oferujemy możliwość malowania farbami proszkowymi w szerokiej gamie kolorów wg. palety RAL  oraz w zróżnicowanych odcieniach: matowym, półmatowym i błyszczącym.

Powierzchnia malowanego elementu może pozostać gładka lub wykonana w określonej strukturze; np. wykończenie "skórki pomarańczowej", "młotkowe", "skóry krokodyla", itp.

Nasza lakiernia proszkowa została przystosowana do obsługi elementów o maxymalnych wymiarach.: 

do 6m długości x 1,90m wysokości x 1,20 szerokości


Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 

MASZ PYTANIA ?

Chcesz wiedzieć więcej na temat naszcyh usług? Wypełnij poniższy formularz a my do Ciebie oddzwonimy lub odpiszemy!

Unia