Unia

Aktualnie jesteś tutaj: Strona Główna Produkty i usługi
A A A

Produkty i usługi


Firma TECH-STAL w ciągu ostatnich lat znacząco umocniła swoją pozycję na rynku lokalnym. Nasza firma  jest producentem elementów ze stali nierdzewnej, aluminium i stali czarnej wg. naszego projektu lub specyfikacji klienta.

Balustrady nierdzewne

Nasza firma specjalizuje się w produkcji oraz montażu balustrad nierdzewnych.
Nasze wyroby wykonujemy z najwyższej klasy stali nierdzewnej kwasoodpornej, którą z powodzeniem stosujemy wewnątrz, a także na zewnątrz budynków.

Nasze produkty cechuje wysoka estetyka wykonania co w połączeniu z dużą wytrzymałością daje produkt zgodny z oczekiwaniami naszych klientów.

Posiadamy długoletnie doświadczenie w  wykonaniu zarówno indywidualnej, jak i seryjnej produkcji balustrad ze stali nierdzewnej oraz malowanej  proszkowo stali czarnej ocynkowanej, pod konkretne zamówienie klienta, m.in. . zaprojektowanie od podstaw, wykonanie i zamontowanie balustrad na balkonach nowobudowanych osiedli mieszkaniowych w Krakowie, np. OSIEDLE "ZIELONA POLANA", OSIEDLE MALBORSKA, itp.

Zadaszenia

Zajmujemy się wykonawstwem zadaszeń tarasów. Zadaszenia wykonujemy pod indywidualne wymiary dopasowane do potrzeb klienta, świadczymy również usługę montażu przez naszych doświadczonych pracowników.

Oferowane przez naszą firmę zadaszenia tarasów to kompletne zestawy, w których skład wchodzą wszystkie elementy potrzebne do skręcenia i zamocowania konstrukcji do podłoża tj. konstrukcja stalowa lub z drewna klejonego warstwowo
zabezpieczona wysokiej jakości impregnatem do drewna, pokrycie dachu z poliwęglanu, stalowe ocynkowane okucia i śruby, uszczelka i obróbka blacharska w przypadku połączenia ze ścianą.

Posiadamy długoletnie doświadczenie w  wykonaniu zadaszeń obiektów usługowych komercyjnych oraz  handlowych  wielkopowierzchniowych, m.in. . zaprojektowanie od podstaw, wykonanie i zamontowanie zadaszeń sklepów sieci handlowej  "BIEDRONKA".

Malowanie proszkowe

Zajmujemy się profesjonalnym malowaniem proszkowym.
Malowanie proszkowe jest najskuteczniejszą metodą przygotowania powierzchni metalowych. W wyniku malowania proszkowego następuje   przedłużenie żywotności i zwiększenie wytrzymałości elementów metalowych na warunki atmosferyczne.

Dzięki używaniu wysokiej jakości farb proszkowych posiadających certyfikat ISO i atesty higieniczne, malowane przez nas elementy są odporne na czynniki mechaniczne, chemiczne oraz atmosferyczne, zyskując przy tym na estetyce wyglądu. W celu uzyskania najwyższej jakości efektu, używamy profesjonalnych urządzeń o wysokim poziomie zaawansowania, takich jak Gema oraz bardzo precyzyjnie przestrzegamy wytycznych dotyczących procesu technologicznego.

Ze względu na wieloletnie doświadczenie i zaangażowanie naszych pracowników, usługi naszej firmy w zakresie malowania proszkowego są na bardzo wysokim poziomie.

Nasza firma specjalizuje się w malowaniu proszkowym elementów stalowych, aluminiowych, aluminiowych nierdzewnych  i ocynkowanych. Oferujemy możliwość malowania farbami proszkowymi w szerokiej gamie kolorów wg. palety RAL  oraz w zróżnicowanych odcieniach: matowym, półmatowym i błyszczącym.

Powierzchnia malowanego elementu może pozostać gładka lub wykonana w określonej strukturze; np. wykończenie "skórki pomarańczowej", "młotkowe", "skóry krokodyla", itp.

Nasza lakiernia proszkowa została przystosowana do obsługi elementów o maxymalnych wymiarach.: 

do 6m długości x 1,90m wysokości x 1,20 szerokości


Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 

MASZ PYTANIA ?

Chcesz wiedzieć więcej na temat naszcyh usług? Wypełnij poniższy formularz a my do Ciebie oddzwonimy lub odpiszemy!

Unia