Unia

Aktualnie jesteś tutaj: Strona Główna O firmie
A A A

O firmie


TECH- STAL- SPECJALISTA OD WSZECHSTRONNEJ OBRÓBKI METALI...


Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się firmą działającą w szeroko rozumianym sektorze obróbki metali i wytwarzania konstrukcji stalowych oraz elementów aluminiowych.
Realizujemy z pieczołowitością każde zadanie powierzone nam przez naszych Klientów.... od momentu zaprojektowania danego elementu przez naszych Konstruktorów w technice 2D-3D, do zamontowania gotowego elementu przez naszą ekipę wykonawczą.


TECH-STAL od początku swojej działalności nastawiony jest na rozwój. Cyklicznie zdobywamy nowe, międzynarodowe certyfikaty i uprawnienia, ciągle rozwijamy nasz bogaty park maszynowy, co pozwala nam na poszerzanie zakresu proponowanych usług.
Jednym z najważniejszych priorytetów wyznaczających nasze cele jest dążenie do uzyskania najwyższej jakości oferowanych towarów i usług związanych z obróbką metali.


Nasi pracownicy to wieloletni fachowcy w swojej branży, pomimo bogatego zawodowego doświadczenia cyklicznie szkolący się w zakresie wchodzących na rynek nowinek z dziedziny obróbki metali; uczestniczymy też we wszystkich Targach Branży Metalowej, śledząc rozwój parku maszynowego i usług szkoleniowych które wdrażamy w naszej firmie.


Jesteśmy firmą nowoczesną i wszechstronną...


Wykonujemy:

- zarówno pojedynczy detaliczny element, jak i całe wieloelementowe konstrukcje
- zarówno produkcję - krótko oraz długoseryjną
- elementy małogabarytowe, jak i wielkogabarytowe
- z materiału własnego, jak i powierzonego
- wg. projektu klienta lub wykonanego przez naszych Konstruktorów.

Nasza firma gwarantuje najwyższą jakość i krótki czas realizacji zleceń.


Współpracujemy z Klientami ze wszystkich sektorów gospodarczych związanych z branżą metalową.
Szczególnym uczuciem darzymy jednak obróbkę metali dla branży kolejowej i budowlanej, co przekłada się na bardzo bogate doświadczenie i wysokospecjalistyczne umiejętności zdobyte przez naszych pracowników.

Efekt tak bogatego doświadczenia w tych branżach daje nam pewność, że nasza firma jest w stanie sprostać każdemu, nawet bardzo skomplikowanemu bądź nietypowemu zleceniu.


Nasze doświadczenie w połączeniu z nowoczesnym parkiem maszynowym jaki posiadamy jest gwarancją owocnej współpracy.


ZAPRASZAM  PAŃSTWA  DO WSPÓŁPRACY
Łukasz Kozera
właściciel

MASZ PYTANIA ?

Chcesz wiedzieć więcej na temat naszcyh usług? Wypełnij poniższy formularz a my do Ciebie oddzwonimy lub odpiszemy!

Unia